Tarkan markan uutiskirje sai eilen 300. tilaajansa! :) Onnittelut 300. tilaajalle oivasta valinnasta.

Tarkan markan uutiskirje on noin kerran viikossa lähettämäni sähköposti, johon olen koonnut ajankohtaiset säästövinkit, parhaat tarjoukset ja vinkit ilmaisista tavaroista ja tuotenäytteistä. Jos et ole sitä jo tehnyt, tilaa ilmainen Tarkan markan uutiskirje nyt. Pelkästään tänä vuonna lähettämieni ilmaistavaravinkkien arvo on ollut jo yli sata euroa!

Jos haluat seurata Tarkan markan blogia päivittäin, tilaa blogini RSS-syöte.

Aiheeseen liittyviä artikkeleita:

  1. Tarkan markan uutiskirjeellä yli 15 000 tilaajaa
  2. Tarkan markan uutiskirjeellä 500 tilaajaa!
  3. Tarkan markan uutiskirjeellä nyt yli 450 lukijaa!
  4. Tarkan markan parhaat vuonna 2010
  5. Tarkan markan blogiarvonta

Jätä kommentti

Varmista aina tällä sivustolla esiteltyjen tuotteiden ja palveluiden yksityiskohdat. Voit jättää palautetta rikkinäisistä linkeistä kommenteissa.

* Jotkut tämän sivun linkeistä ovat affiliate-linkkejä. Affiliate-linkkiä klikatessasi siirryt haluamallesi sivulle affiliate-verkoston kautta, joka maksaa minulle rahaa klikkauksista. Läpinäkyvyyden vuoksi olen merkinnyt affiliate-linkit niiden perään kirjoittamallani tähdellä (*).